Wypowiedzi Zawodników Unii Hrubieszów po Meczu z Huczwą Tyszowce 2-1

Wypowiedzi Zawodników Unii  Hrubieszów po Meczu z Huczwą Tyszowce 2-1

Ernest Lipski – Prezes Klubu

Wszyscy zdawaliśmy sobie sprawę ze stawki tego meczu. Presja była spora. Zawodnicy stanęli jednak na wysokości zadania i zagrali zdecydowanie najlepszy mecz w tej rundzie. Mimo, ze to Huczwa wyszła na prowadzenie to z przebiegu meczu jasne było, ze bramki dla Unii to kwestia czasu. Przewaga Unii była ewidentna. Jakby się skończyło 4:1 czy 5:1 nikt by nie miał uwag. Cała drużyna zagrała świetne zawody i wszyscy zasługują na pochwałę. Unikam indywidualnych wyróżnień czy nagan, bo cała drużyna wygrywa i przegrywa, ale dla mnie bohaterem meczu był Dominik Kazan. Ale powtarzam - wszyscy zagrali naprawdę świetny mecz. Gratuluję zawodnikom i trenerowi.

Wojtek Baran

Uważam ,że był to nasz jeden z lepszych meczy. To my prowadziliśmy grę i stwarzaliśmy sobie dogodne sytuacje. Wynik powinien być bardziej okazały, ale i tak najważniejsze są zdobyte 3 punkty, które na pewno dają nam wiele radości. Zdobyte z liderem, ale najważniejsze jest to, że każdy z nas zobaczył jaką silną jesteśmy drużyną. Gdy walczymy każdy za każdego i wypełniamy założenia taktyczne. Jesteśmy dalej w grze o awans i myślę, że runda wiosenna będzie jak ten mecz w naszym wykonaniu- skuteczna, radosna i z najlepszym dla nas zakończeniem

Filip Pietrusiewicz

Mecz rozgrywany z Huczwą był meczem prawdy, o to czy mamy szanse na awans czy nie. Każdy z nas wiedział o jaką stawkę gramy, dlatego wynik jest taki, a nie inny. Tyszowce powinny się cieszyć, że skończyło się najmniejszym wymiarem kary. Wystarczyło wyłączyć ich najlepszego napastnika i nie byli w stanie nawet zagrozić pod bramką. Najważniejsze jest ,że mecz wygraliśmy, teraz musimy ostro przepracować zimę, żeby można się było cieszyć z awansu i pucharu.

Danuta Muzyczka

Bardzo ładny mecz, z przyjemnością się oglądało gra była raczej wyrównana ale ze wskazaniem na Unię Hrubieszów. Chłopaki walczyli o każdą piłkę i zwycięstwo jak najbardziej zasłużone.

Powiązana galeria: