Wypowiedzi pomeczowe- Unia Hrubieszów - Korona Łaszczów 0:0

Krystian Romanowski

Niedzielny mecz z korona był bardzo trudny. Byliśmy po meczu pucharowym co było widać na boisku. Dodatkowo korona cała drużyna stanęła na 20 metrze od bramki i mieliśmy Duzy problem ze stworzeniem sobie dogodnych sytuacji. Przed nami tydzień przygotowywania do meczu z omega która Bedzie bardzo zmobilizowana aby urwać nam punkty. Mecz z korona był wypadkiem przy pracy przed nami 3 mecze w których musimy zdobyć 9 pkt. i w zimie spokojnie przygotowywać sie do rundy rewanżowej

Wojciech Baran

Utrzymywaliśmy sie przy piłce cale spotkanie ale nie potrafiliśmy stwarzać sobie dogodnych sytuacji gdyż zespól Korony stanął cala drużyna przed polem karnym i bardzo dobrze przesuwał w obronie... O braku 3 punktów przesądził najprawdopodobniej niewykorzystany rzut karny, ale trzeba przyjąć ten wynik z pokora, bo każdy mecz daje kolejne doświadczenie. Czeka nas kolejne ciężkie spotkanie i juz tylko na tym musimy sie skupić.

Dominik Kazan

. Mecz z naszą przewagą w posiadaniu piłki i w sytuacjach bramkowych, rywal zagroził jedynie kilka razy z kontry. Brakowało pewności siebie i szczęścia, co skutkowało remisem 0:0.

Paweł Kucy

Korona przyjechała do Hrubieszowa żeby nie przegrać meczu i jej się to udało. Unia kontrolowała przebieg spotkania. Przez cały mecz zawodnicy unii przeważali na tle broniącej się korony lecz zabrakło skuteczności przy bramce rywali. Szkoda niewykorzystanego karnego na początku drugiej połowy gdyż strzelona bramka pozwoliłaby spokojnie grać i wypunktować rywala. Unia zagrała dobrze ale z dobrej gry nie otrzymuje się trzech punktów. Szkoda straty punktów na własnym obiekcie trzeba wyciągnąć wnioski i grać dalej. Mam nadzieje że jeszcze zawodnicy sprawią wiele radości kibicom uzyskując dobre wyniki w lidze.

Powiązana galeria: