Wypowiedzi pomeczowe . Unia Hrubieszów - Orion Dereźnia Solska

Filip Pietrusiewicz

Mecz przeciwko orionowi mógł należeć do tych łatwiejszych niestety sami sobie go utrudniliśmy nie wykorzystując wielu dogodnych sytuacji do strzelenia bramki. Najważniejsze są 3 pkt ale teraz czeka nas ostatni a za razem najtrudniejszy mecz w rundzie jesiennej, który musimy wygrać by liczyć się w walce o awans.

Dominik Kazan

Zwycięstwo po meczu na trudnym terenie. Częściej byliśmy w posiadaniu piłki, stworzyliśmy więcej sytuacji bramkowych i zasłużyliśmy na zwycięstwo. Przeciwnik zagrażal głównie po naszych indywidualnych błędach. Powinniśmy wygrać wyżej po tym jak rywale dostali dwie czerwone kartki. Teraz myślimy tylko o kolejnym meczu

Mariusz Zając

Boisko nie sprzyjało grze w piłkę ale takie są realia ligi okręgowej i myślę ze zdążyliśmy się już do tego przyzwyczaić. Wynik niski ale zasłużony, typowy mecz walki. Można powiedzieć ze teraz czeka nas mecz sezonu bo każdy wynik oprócz zwycięstwa eliminuje nas z walki o awans.

Michał Wiejak

Bardo trudne boisko, które nie sprzyjało gry piłką. Pierwsza połowa zdecydowanie należała do nas. Mieliśmy kilka naprawdę dogodnych sytuacji, natomiast zabrakło nam zimnej krwi przy ich wykończeniu. W drugiej odsłonie wkradło się niepotrzebne zdenerwowanie oraz chęć jak najszybszego poprawienia wyniku. Ważne są kolejne 3 punkty.

Krystian Romanowski

Wynik 0:1 to najmniejszy wymiar kary dla przeciwnika. Od początku spotkania narzuciliśmy swoje tempo gry co skutkowało wieloma akcjami. Dużym problemem była murawa przesz co granie w piłkę było kompletnie niemożliwe. Teraz czeka nas teraz tydzień przygotowywań do najważniejszego meczu sezonu. Musimy popracować nad naszą skutecznością bo w meczu z Huczwa każda akcja bramkowa będzie na wagę 3 pkt. W tym meczu interesuje nas tylko zwycięstwo inny wynik będzie kompletnym rozczarowaniem